•  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 95
    کد: 135685
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۶/۲۲
    رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای شهر مشهدمقدس:

    تعیین تکلیف اراضی حاشیه شهر، از اولویت های شورای پنجم است

    رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای شهر مشهدمقدس گفت: یکی از اولویت های شورای پنجم، تعیین تکلیف اراضی حاشیه شهر است که رفاه شهروندان این مناطق از شهر را بهمراه خواهد داشت.
    تعیین تکلیف اراضی حاشیه شهر، از اولویت های شورای پنجم است
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، رمضانعلی فیضی صبح امروز و در گفتگوی زنده رادیویی خود با برنامه «شهرما» به تشریح مسائلی پیرامون مناطق کم برخوردار و پیرامونی شهر مشهد و همچنین اولویت های پنجمین دوره شورای شهر در این خصوص پرداخت.

    وی اظهارداشت: در اولین قدم ما بر این باور هستیم که برای رفاه شهروندان و مدون شدن سمت و سوی توسعه شهر، باید اراضی موجود در محدوده شهر تعیین تکلیف شود.

    فیضی تعیین تکلیف اراضی را جزو اولویت های شورای پنجم دانست و گفت: در قالب طرح و یا لایحه از شهرداری درخواست خواهیم نمود و پیگیر آن خواهیم بود.

    فیضی با اشاره به الزام وجود مرزبندی مشخص بین محدوده و حریم شهر، افزود: با تحقق این مهم، علاوه بر اینکه حاشیه نشینی بی‌رویه در شهر کنترل و خدمات مورد انتظار مردم در آن پهنا نیز ارائه می‌شود، حاشیه شهر نیز سروسامان می‌یابد.

    رئیس کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شهری، خاطرنشان کرد: مرزبندی بین حریم و محدوده نباید به گونه‌ای دقیق باشد که ‌شهروندان ما به لحاظ حقوقی دچار مشکل شوند، امور مختلف معطل بماند و شهر دچار نابسامانی شود.

    فیضی رسیدگی به برخی مسائل موجود در حاشیه شهر را ضروری و دارای اولویت ویژه خواند و گفت: به چنین مشکلاتی از قبیل پل روگذر و زیرگذر در برخی نقاط باید در زمان کوتاه رسیدگی شود.

    وی افزود: برخی مسائل این مناطق از شهر نیز، زیربنایی هستند و در برنامه درازمدت به آن پرداخته می‌شود؛ هر کدام از این مسائل، اعم از ضروری و زیربنایی، به سهم خود انجام خواهد شد
     
     
    تعداد بازدید: 95
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد