•  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 65
    کد: 135573
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۶/۲۰
    عضو هیات رئیسه شورای شهر مشهد :

    آموزش و پرورش متولی تهیه نرم افزارهای تعلیم و تربیت است

    رمارم عضو هیات رئیسه شورای شهرگفت : پرداختن به امکانات سخت افزاری ذهن مدیران آموزش و پرورش را به خود اختصاص داده است لذا ایده های ناب بدلیل نبود امکانات از بین می رود.
    آموزش و پرورش متولی تهیه نرم افزارهای تعلیم و تربیت است

     به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس، شهناز رمارم در نشست مشترک بین شورا و آموزش و پرورش خراسان رضوی از خواستگاه شورای پنجم مبنی بر تعامل با آموزش وپرورش سخن گفت .
    عضوهیات رئیسه شورای شهر، آموزش و پرورش را تشکیل دهنده زیربنای تمام جوامع دانست و افزود: درتمام دنیا به آموزش و پرورش بعنوان بنگاه اقتصادی سرمایه گذاری و زیربنایی نگاه ویژه ای دارند.
    وی ادامه داد: اگر این روزها شهرما از بسیاری از آسیب های اجتماعی رنج می برد و حال خوبی ندارد بدیل کارکرد نامناسب آموزش و پرورش است .
    رمارم آموزش و پرورش را متولی تهیه نرم افزار تعلیم و تربیت دانست و تصریح کرد: خروجی آموزش و پرورش ما خوب نیست زیرا فکر مدیران آموزش و پرورش به سخت افزار و تهیه امکانات آموزشی محدود شده است . بجای آنکه مدیران مشغول برنامه ریزی و تولید فکر و اندیشه باشند تمام ذهن آنها به تهیه سخت افزارها مشغول شده است، این بدان معنا نیست که فکر یا ایده ای وجود ندارد بلکه ایده های نابی در آموزش و پرورش وجود دارد اما بدلیل نبود امکانات این ایده ها فریز شده است .
    عضو هیات رئیسه شورای شهر دلیل عدم جذابیت درس برای دانش آموزان را شیوه تدریس سخنرانی صرف معلمان بیان کرد و افزود: درس ریاضی ، فارسی و ... همه به یک شیوه تدریس می شود و معلم سالهاست که به تنهایی کلاس را اداره می کند و به شیوه سخنرانی و انشایی تدریس می کند به همین دلیل کلاس درس برای دانش آموزان جذابیت ندارد.
    رمارم از اعضای شورای شهر خواست در طول 4 سال پیش رو آموزش و پرورش را دریابند چرا که این مهم بر توسعه فرهنگ شهروندی بسیار تاثیر گذار است .
    عضو هیات رئیسه شورای شهر، پیشنهاد داد شورا، بودجه های ارتقاء فرهنگ شهروندی را به آموزش و پرورش اختصاص دهند و از آنها انتظار خروجی مناسب را داشته باشند .

     

    تعداد بازدید: 65
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد