•  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 64
    کد: 133266
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۵/۱۸
    به مناسبت روز خبرنگار:

    اعضای هئیت رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد از روزنامه شهرآرا بازدید کردند

    دو تن از اعضای هئیت رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد همزمان با روز خبرنگار از ساختمان و دفتر تحریریه روزنامه شهرآرا بازدید کردند.
    اعضای هئیت رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد از روزنامه شهرآرا بازدید کردند

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، محمد آصفی یزدی به همراه بروز دبیریان اعضای شورای شهر امروز ظهر از روزنامه شهرآرا بازدید و با مدیران و خبرنگاران آن به گفتگو پرداختند.

    محمد آصفی یزدی در حاشیه این بازدید در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: روزنامه شهرآرا به عنوان یک روزنامه محلی با الویت مسائل شهری همواره در راستای توسعه فرهنگ شهری همراه مدیریت شهری بوده است.

    وی با بیان اینکه رسانه ها امروزه می توانند کمک شایانی به تحقق اهداف مدیران شهری انجام دهند گفت: امروزه شهرآرا در تمامی محلات شهر خبرنگار دارد که این نزدیکی روزنامه به جامعه و مردم را به وضوح نشان می دهد.

    عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر مشهد عنوان کرد: روزنامه شهرآرا در سالهای گذشته توانست با برنامه ریزی بسیاری از مطالبات شهر مشهد را به عنوان یک گفتمان ملی در رسانه مطرح کند که در جای خود بسیار بی نظیر است.

    در ادامه این بازدید بروز دبیریان عضو شورای اسلامی شهر مشهد گفت: حاشیه شهر همواره به عنوان یک مقوله اساسی برای مدیریت شهری مطرح بود که در این راستا نیز روزنامه شهرارا با پیگیری های رسانه ای متعدد ما را در رسیدن به اهدافمان یاری کرد.

    وی افزود: شهرارا نه تنها در حوزه شهری که در تمامی حوزه ها ورود بسیار خوبی داشت و امیدواریم که در تمامی دوران ها و فضاها به روند کنونی خود ادامه دهد.

    انتهای پیام//

    مرتضی یگانه

    تعداد بازدید: 64
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد