•  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 69
    کد: 133072
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۵/۱۷
    شهردار مشهد مقدس:

    طی 4 سال اخیر 5 هزار نیروی شهرداری به عراق اعزام شده‌اند

    شهردار مشهد مقدس گفت: طی 4 سال اخیر 5 هزار نیروی شهرداری با هدف خدمت‌رسانی و نیز زیارت به عراق اعزام شده‌اند
    طی 4 سال اخیر 5 هزار نیروی شهرداری به عراق اعزام شده‌اند
    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر مشهدمقدس، سید صولت مرتضوی، صبح امروز و در جلسه علنی شورا ضمن تبریک فرارسیدن روز خبرنگار و تقدیر از تلاش ها و خدمات ایشان، اظهارداشت: سفر عتبات عالیات سفری است که هرآنچه ما در ظرف زیارت تصور کنیم در آن می گنجد.
    مرتضوی در ادامه افزود: یکسری از همکاران شهرداری طی چند سال گذشته به عراق اعزام شدند که تعدادی از آن ها برای امر زیارت و تعدادی نیز برای ارائه خدمات و کمک بوده است.
    وی با اشاره به اعزام 5هزار نفر از کارکنان و خادمان شهری مشهد مقدس به عتبات عالیات در طی 4 سال گذشته، گفت: بخشی از این عزیزان از یکسو خدمت کردند و از طرف دیگر فرهنگ خدمت را اتتقال داده اند.
    شهردار مشهد مقدس با بیان اینکه روحیه خدمت، فرهنگ بهداشت و نظافت و ... بواسطه آموزش علمی و نظری منتقل می شود، تصریح کرد: منابع انسانی که تعبیر بنده سرمایه انسانی هستند، برای تربیت به گردن ما حق دارند؛ چه ظرفی برای تربیت انسان ها بالاتر از ظرف زیارت وجود دارد؟
    مرتضوی افزود: امیدواریم رویه اعزام کارکنان و خادمان شهر مشهد به عراق که در این دوره آغاز شد، در آینده نیز ادامه دار باشد.
    وی ضمن تشکر از همکاری دولت عراق و سرکنسول این کشور در مشهدمقدس برای تسهیل در صدور روادید و نیز همت و مدیریت جهادی ایشان، گفت: انشاءا... خداوند توفیق خدمت به فرهنگ و دین را از ما سلب نکند.

     

    تعداد بازدید: 69
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد