•  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 55
    کد: 133067
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۵/۱۷
    سرکنسول عراق در مشهد مقدس:

    مدیریت شهری مشهدمقدس بی بدیل است

    سرکنسول عراق در مشهدمقدس گفت: مدیریت شهری مشهد بی‌بدیل است که این مهم نتیجه تلاش مدیران شهراست.
    مدیریت شهری مشهدمقدس بی بدیل است
    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، استاد نصیر عبدالمحسن، سرکنسول جمهوری عراق در مشهد ضمن حضور در صحن علنی شورای شهر و تشکر از شهرداری مشهد بابت خدمت رسانی به زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی، اظهارداشت: تمامی زائرین عراقی که برای زیارت به مشهد مشرف می‌‎شوند از نحوه خدمات ارائه شده توسط شهرداری رضایت کامل دارند و از بدو ورود این رضایتمندی نمایان است.
    عبدالمحسن با تقدیر از اهتمام و تلاش شهرداری مشهد در زمینه تکریم زائران، تصریح کرد: امیدواریم در آینده شاهد گسترش این تلاش ها باشیم و برای تمامی مدیران شهرداری مشهد آرزوی سربلندی و سعادتمندی داریم.
    وی با اشاره به تجربیات بینظیر شهرداری مشهد، گفت: باید بتوانیم از این تجربه ها در مسیر پیشرفت شهرهای زیارتی خود بهره ببریم.
    سرکنسول عراق در مشهدمقدس افزود: در طی فعالیت 4 ساله خود شاهد گسترش آبادانی و بهبود امور شهری در مشهد بوده‌ام و این پیشرفت در زمینه هایی از قبیل معماری، خدمات شهری، حمل و نقل و مخصوصا فضای سبز مشهود و ملموس است.
    عبدالمحسن در ادامه از همسطحی مدیریت شهر مشهد با مدیریت شهرهای بزرگ اروپایی خبرداد و تصریح کرد: این همتراز بودن نشانگر اهتمام بی بدیل مدیران شهری است.
    وی ضمن آرزوی سعادتمندی و سربلندی برای مدیران شهری مشهد مقدس، خاطرنشان کرد: مشهد از شهرهای کشورهای اسلامی است و پیش از اینکه پایتخت فرهنگی جهان اسلام باشد، پایتخت قلوب عاشقان رضوی و مسلمانان است.
    تعداد بازدید: 55
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد