•  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 148
    کد: 132944
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۵/۱۶
    عضو شورای شهر مشهدمقدس خبرداد؛

    عدم ارتباط بین بخش های مختلف شهرداری

    عضو شورای شهر مشهدمقدس از عدم ارتباط بین بخش های مختلف شهرداری در اجرای طرح های مختلف شهری خبرداد.
    عدم ارتباط بین بخش های مختلف شهرداری
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای شهر مشهدمقدس، جواد ستاری در گفتگو با خبرنگارما پیرامون مسائل مربوط به ایمن سازی معابر سطح شهر و مناسب سازی آنها برای تمامی شهروندان، اظهارداشت: یکی از اقداماتی که به صورت جدی در کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر مدنظر قرار گرفته همین موضوع بوده است.
    ستاری با بیان اینکه متاسفانه بسیاری از کارهای ما با وجود هزینه های زیاد، صرفا برای ارائه گزارش است، گفت: بعنوان مثال معبری برای افراد نابینا مناسب‌سازی شده و همزمان در این مسیر یک گلدان یا المان شهری قرار داده‌اند.
    عضو کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهدمقدس افزود: در بعضی نقاط دیگر، سطوح شیبداری ایجاد شده که حتی انسان های سالم نیز توان بالارفتن از آن را ندارند و صرفا برای این اجرا شده که گفته شود چنین کاری شده است.
    وی چنین اتفاقاتی را نشان از عدم ارتباط بخش های مختلف شهرداری با یکدیگر دانست و افزود: برای فراهم شدن شرایط مناسب تردد و اینکه شاهد چنین مسائلی نباشیم باید این مشکلات از این قبیل حل شود.
    ستاری در ادامه صحبت های خود به آسفالت برخی از معابر سطح شهر در روزهای گذشته اشاره کرد و گفت: در برخی نقاط شاهد این هستیم که مردم طی تماس های تلفنی اعلام می‌کنند که لزومی برای آسفالت مجدد معابر محل سکونت آنها وجود نداشته ولی در عین حال توسط شهرداری آسفالت شده که نشان دهنده عدم نظارت صحیح شورا و شهرداری است.
    وی با بیان اینکه در برخی مناطق شهرداری معابری وجود دارد که خاکی بوده و آسفالت نشده‌‎اند، تصریح کرد: با این وجود شاهد آسفالت غیرضروری برخی از معابر هستیم؛ رئیس شورای شهر نیز تذکر داده اما این گفته‌ها پیگیری نمی‌شود.
    ستاری این ناهماهنگی‌ها را نشات گرفته از عدم پیگیری صحیح شورای شهر و ارائه تذکر لازم به دستگاه های ذی‌ربط و نیز خود شهرداری  دانست و افزود: اینکه بخواهیم بخاطر شعاری که تحت عنوان «نهضت آسفالت» به خود داده‌ایم حجم وسیعی از معابر را با وجود عدم نیاز، آسفالت نماییم، صحیح نیست؛ مردم خودشان باید پس از مشاهده اقدامات شهرداری عنوان «نهضت آسفالت» را بدهند نه اینکه خود این شعار را نسبت دهیم.
    تعداد بازدید: 148
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد