•  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 178
    کد: 130464
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۴/۲۰

    بیانیه شورای اسلامی شهر مشهدمقدس درخصوص شهید«رفیعی»

    شورای شهر مشهدمقدس بیانیه ای در خصوص سردار شهید ابوالفضل رفیعی صادر کرد.
    بیانیه شورای اسلامی شهر مشهدمقدس درخصوص شهید«رفیعی»

      

    بسم رب الشهداء و الصدیقین
     
    تاریخ ایران اسلامی مشحون از نام، یاد و خاطره دلاوردانی است که با رشادت های بی‌بدیل خود در طول عمر پربرکت انقلاب همگان را شگفت زده و متحیر ساخته است.
    استان خراسان چهره های شاخص و شخصیت های دلیری را تقدیم انقلاب اسلامی نموده که یکی از این بزرگواران شهید ابوالفضل رفیعی است.
    طلبه رزمنده‌ای که در طول جنگ تحمیلی بارها مجروح شد اما از اراده و عزم او کاسته نشد و هر جراحت گویی بر توان و روحیه انقلابی وی می‌افزود.
    نام و آوازه این شهید والامقام در سراسر ایران، چه در جبهه های کردستان و چه در کارزار جنوب و خوزستان، زبان زد خاص و عام بود.
    عزم و اراده شهید رفیعی مثال زدنی است؛ شنیدن رشادت های این مجاهد وارسته و نستوه ناخودآگاه تحیر همگان را برمی‌انگیزد و حسی بی‌بدیل در فکر و ذهن و قلب آدمی حاکم می‌سازد.
    شیرمردی که در عملیات خیبر و در کنار رود فرات راه رسیدن به معشوق خود را یافت و در نهایت به خواسته قلبی خود، شهادت، دست پیدا کرد و مجاهد و شهید فی سبیل الله گشت.
    شهید ابوالفضل رفیعی، معاون فرمانده لشگر 5 نصر که پس از عملیات یادشده دیگر اثری از وی وجود نداشت؛ گویی جسم و روح وی به دیار حق شتافته بود.
    شهید مظلوم و پرآوازه‌ای که پس از بالغ بر 20 سال گمنامی، یاد و خاطره‌اش برای همه زنده گشت و خوشا به حال اوکه مجاهدت، شهادت، گمنامی و غربت را همه باهم چشید و در قرب و خوان پربرکت الهی متنعم است.
     
    شورای اسلامی شهر مشهدمقدس
    تعداد بازدید: 178
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد