•  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 133
    کد: 129241
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۴/۰۱

    دعوت همگانی حضور در راهپیمایی پرشور روز قدس

    شورای شهر مشهدمقدس با صدور بیانیه‌ای از آحاد مردم مشهدمقدس برای حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت بعمل آورد.
    دعوت همگانی حضور در راهپیمایی پرشور روز قدس
    به گزارش پایگاه خبری شورای اسلامی شهر مشهد مقدس، امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در سال 1358 آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به عنوان روز قدس معرفی کردند تا مسلمانان جهان با شرکت در راهپیمایی این روز، همبستگی خود برای دفاع از ملت مظلوم فلسطین و حقوق قانونی آنها را به نمایش بگذارند.
    راهپیمایی روز قدس امسال، روز جمعه دوم تیر 96 ، بیست و هشتم ماه مبارک رمضان 1438 هجری قمری همزمان در 900 شهر ایران اسلامی و 80 کشور دنیا برگزار خواهد شد.
    شورای اسلامی شهر مشهدمقدس نیز ضمن صدور بیانیه‌ای از امت حزب الله و انقلابی ایران اسلامی و مشهد برای حضور پررنگ در این راهپیمایی دعوت بعمل آورده است.
     متن بیانیه به شرح ذیل است:
    ملت قهرمان پرور ایران اسلامی و مسلمانان آزادی‌خواه جهان در حالی به استقبال روز جهانی قدس می روند که نظام استکبار درمانده تر از همیشه و به پشتوانه تعصّب و جهل برخی کشورهای منطقه، فصل جدیدی از ظلم و خون ریزی را با عنوان مبارزه با تروریسم در منطقه به راه انداخته است.
    نظام استکبار با حمایت از جریان تکفیری، سعی در فرار از پاسخگویی به بیش از نیم قرن جنایت و چپاول حقوق حقّه مردم بی دفاع فلسطین و سرپوش گذاشتن بر شعارهای دروغین حمایت از حقوق بشر در نظام سلطه جهانی را دارد.
    در این شرایط حساس، حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس و اعلام انزجار از سیاست های استکباری آمریکا و ایادی صهیونیستی و تکفیری او در منطقه و جهان، تجدید بیعت و لبیک مجدد به فرمایشات رهبر معظم انقلاب و اعلام حمایت و همراهی با ملت ستم دیده فلسطین و جنبش مقاومت اسلامی خواهد بود.
    آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، روز جهانی قدس، یادگار گرانبهای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران، روز فریاد رهایی فلسطین از چنگال صهیونیست‌های غارتگر، روز مقابله مستضعفان با مستکبران و روز وحدت مسلمانان جهان است.
    با پشت سر نهادن حملات ددمنشانه کوردلان داعشی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و پاسخ قاطع و دندان شکن سپاهیان همیشه سرافراز به این جنایت، اعضای شورای شهرمشهد مقدس نیز همگام با دیگر مردم برای سر دادن فریاد آزادی خواهی و حق طلبی در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان سال 1438 هجری قمری، گرد هم خواهیم آمد تا صدای تمامی مظلومان و مستضعفان جهان به ویژه مردم شریف قدس باشیم.
    تعداد بازدید: 133
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد