مقام معظم رهبری : شوراها مظهر مشارکت مردمی و برای ایجاد تسهیل در زندگی مردم پدید آمده‌اند
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 187
    کد: 127067
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۲/۲۸
    شورای اسلامی شهر مشهد مقدس صادر نمود؛

    بیانیه دعوت از آحاد مردم برای حضور چشمگیر در انتخابات

    شورای شهر مشهد مقدس با صدور بیانیه‌‎ای از آحاد ملیت انقلابی و همیشه در صحنه ایران اسلامی برای حضور در انتخابات دعوت بعمل‎آورد.
    بیانیه دعوت از آحاد مردم برای حضور چشمگیر در انتخابات
    شورای اسلامی شهر مشهد مقدس با صدور بیانیه از عموم مردم انقلابی و همیشه در صحنه ایران اسلامی برای حضور پرشکوه در انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا 29 اردیبهشت و خلق حماسه سیاسی دعوت به عمل آوردند.
    در این بیانیه آمده است:
    حضور اقشار مختلف مردم در انتخابات وظیفه‌ شرعی، ملی و انقلابی برای همگان است؛ چراکه آنچه اهمیت دارد مشارکت حداکثری و انتخاب افراد اصلح برای نظام جمهوری اسلامی ایران است؛ آن‌چنان‌که بنیانگذار و معمار کبیر انقلاب فرمودند: "سرنوشت اسلام و کشور خود را به دست کسانی بدهید که به اسلام و جمهوری اسلامی و قانون اساسی معتقد و نسبت به احکام نورانی الهی متعهد باشند".
    انتخابات بیانگر مردمی بودن نظام و اتکاء نظام اسلامی به رای مردم است و مهر تائید این سخن بیانات مقام معظم رهبری است که می‌فرمایند: «یکی از بزرگترین شاخصهای مردمی بودن حکومتها در دنیا، عبارت است از این که مردم در انتخابات و گزینشهای بزرگ ملی، چقدر شرکت می کنند. در آن کشوری که بیش از هشتاد درصد حائزین شرایط برای رأی دادن در پای صندوقها حضور می یابند - یعنی کشور ما - طبق معیارهای جهانی با همه منطقها و زبانهایی که امروز در دنیا، در عالم سیاست و مسائل سیاسی و اجتماعی مطرح و قابل فهم است، حکومت و نظام، نظامی مردمی است؛ نظامی است که در آن، حضور مردم محسوس است».
    ملت بیدار و آگاه ایران اسلامی با پایبندی به ارزش های والای دینی و به تبعیت از حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) همواره در تمامی عرصه ها و از جمله انتخابات که رویدادی مهم و سرنوشت ساز است، حضور داشته اند. بی‌شک در این مقطع و بازه زمانی حساس که ایران اسلامی به عنوان قدرتی بلامنازع و تاثیرگذار در منطقه و جهان ظاهر شده، حضور پرشور و شعور در عرصه انتخابات بیانگر درایت و بصیرت ملت همیشه بیدار خواهد بود.
    شورای اسلامی شهر مشهد مقدس ضمن اعلام مشارکت فعال در عرصه‌ی انتخابات، از آحاد ملت شریف و مسلمان ایران به ویژه مردم شهیدپرور استان خراسان دعوت می‌کند تا با حضور فراگیر خود، حماسه‌ی سیاسی مورد نظر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را رقم زده و دشمنان دین و ملت خود را مأیوس و ناامید نمایند.
     
     
    شورای اسلامی شهر مشهد مقدس
    تعداد بازدید: 187
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد