مقام معظم رهبری : شوراها مظهر مشارکت مردمی و برای ایجاد تسهیل در زندگی مردم پدید آمده‌اند
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 88
    کد: 124809
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۱/۳۱
    در بازدید از تعدادی از اعضای شورای شهر از منطقه دهرود مطرح شد:

    باید از ساخت و ساز بی رویه در مناطق اطراف مشهد جلوگیری شود

    یکی از اعضای شورای شهر می گوید اگر امروز مناطق خارج از محدوده و دارای ظرفیت به شهر افزوده نشوند در سالهای اینده با حجم وسیعی از ساختمان های بی ضابطه در ایت مناطق روبه رو خواهیم شد.
    باید از ساخت و ساز بی رویه در مناطق اطراف مشهد جلوگیری شود

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، اعضای کمسیون فنی و عمران و کمیسیون ویژه حاشیه شهر امروز از منطقه دهرود در خارج از محدوده شهر مشهد بازدید کردند.

    در سال های گذشته بسیاری از ساکنین این منطقه با ارسال نامه ها و درخواست هایی تقاضا داشتند تا این منطقه وارد محدوده خدماتی شهر مشهد شود و به این منظور امروز اعضای دو کمیسیون مرتبط شورای شهر برای بررسی شرایط منطقه از دهرود دیدن کردند.

    غلامحسین صاحبی در جریان این بازدید اظهار داشت: به نظر می رسد اگر امروز این منطقه وارد محدوده خدمات شهری مشهد نشود در سال های اینده این اتفاق خواهد افتاد اما فرق ماجرا این است که تا سال های اینده تعداد بسیاری خانه به میزان کنونی افزوده می شود که کار را برای خدمات رسانی سخت تر می کند.

    از سویی دیگر برخی از مدیران شهرداری که اعضای شورای شهر را همراهی می کردند اذعان داشتند که ورود این منطقه به حریم خدمات رسانی شهر مشهد هزینه ها را چند برابر کرده و کار را بسیار سخت خواهد کرد.

    اعضای کمیسیون های فنی و عمران و حاشیه شهر شورای اسلامی شهر مشهد از میانه های منطقه دهرود تا مکان اتصال به کال کشف رود را مورد بررسی قرار داده و اطلاعاتی را برای جلسات اینده در خصوص ورود به محدوده این منطقه جمع آوری کردند.

    گفتنی است در این بازدید غلامحسین صاحبی، محمدرضا دیمه کار، مهدی ذاکرالحسینی و محمود هراتی حضور داشتند.

    انتهای پیام///

    مرتضی یگانه

     

    تعداد بازدید: 88
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد