مقام معظم رهبری : شوراها مظهر مشارکت مردمی و برای ایجاد تسهیل در زندگی مردم پدید آمده‌اند
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 100
    کد: 124471
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
    در شصت و دومین جلسه کمیسیون ویژه نظارت و امر به معروف و نهی از منکر مطرح شد:

    عدم اجرای مصوبه شورا در خصوص فرهنگسرای امر به معروف و نهی از منکر

    دعوت از شهردار محترم در جلسه آینده به دلیل عدم اجرای مصوبه شورا در ارتباط با فرهنگ سرای امربه معروف و نهی از منکر اولین موضوعی بود که در شصت و دومین جلسه کمیسیون امر به معروف شورای شهر مطرح شد.
    عدم اجرای مصوبه شورا در خصوص فرهنگسرای امر به معروف و نهی از منکر

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، شصت و دومین جلسه کمیسیون ویژه با حضور اعضای این کمیسیون و دبیر محترم ستاد امربه معروف و دبیر فرهنگ سرای امربه معروف ونهی از منکر برگزار شد.

    دعوت از شهردار محترم در جلسه آینده به دلیل عدم اجرای مصوبه شورا در ارتباط با فرهنگ سرای امربه معروف و نهی از منکر اولین موضوعی بود که در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت و به تصویب رسید.

    در ادامه این جلسه نیز اعضای کمیسیون ارایه طرح پارک موضوعی امربه معروف و نهی از منکر کودکان توسط جناب آقای ارجائی را مورد بررسی قرار دادند.

    یکی از مهم ترین موضوعاتی که در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت تشکیل کارگروه سلامت اداری با عضویت ( رئیس کمیسیون ویژه نظارت امربه معروف و نهی از منکر ، مدیر محترم حراست شهرداری ، مدیر محترم بازرسی شهرداری ، دبیر امربه معروف شهرداری و نماینده معاونت اداری و مالی جهت پیگیری وظایف محوله از طرف شورا) بود.

    گفتنی است دعوت از دبیر امربه معروف شهرداری (جناب آقای صفایی) در جلسات هیئت امنای فرهنگ سرا بدون حق رای، تذکر به شهردارمحترم بابت عدم حضور مدیر محترم حراست شهرداری در جلسه و مدیر محترم بازرسی علی رغم دعوت کتبی و پیگیری مصوبه شورا در مورد فرهنگ سرای عفاف و حجاب در هفته آینده ( توسط سرکار خانم غیور) از دیگر موضوعات بررسی شده در این جلسه بود.

    انتهای پیام//

    مرتضی یگانه

    تعداد بازدید: 100
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد