مقام معظم رهبری : شوراها مظهر مشارکت مردمی و برای ایجاد تسهیل در زندگی مردم پدید آمده‌اند
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 148
    کد: 124039
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۱/۲۱
    عضو شورای اسلامی شهر مشهد:

    مدیریت بحران به صورت کامل مورد امتحان قرار نگرفته/ اتحاد لازم در بحران های بزرگ وجود ندارد

    عضو شورای اسلامی شهر مشهد گفت: این مدیریت بحران ضعیف است و باید از خدا بخواهیم که این حوادث به سمت مشهد نیاید ولی اگر هم اتفاقی این چنینی دوباره رخ بدهد معلوم نیست سرنوشت این همه ادم در شهر چه خواهد بود.
    مدیریت بحران به صورت کامل مورد امتحان قرار نگرفته/ اتحاد لازم در بحران های بزرگ وجود ندارد

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، حسن قدیری طرقی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: کوچک بودن منطقه ای که کانون زلزله بوده است شاید آنچنان که باید کاستی های مدیریت بحران را نشان ندهد.

    عضو شورای اسلامی شهر مشهد با بیان اینکه زلزله اخیر که در مشهد اتفاق افتاد اگر به مدت یک دقیقه ادامه داشت خسارت های بسیار زیادی بر جای می گذاشت گفت: در زمان بحران به نظر می رسد که کم بیاوریم و آن اتحاد لازم وجود نداشته باشد و بعضا مسائل سیاسی و جناحی در این فعالیت ها تاثیر گذار باشد.

    قدیری طرقی تاکید کرد: اگر عمق این اتفاق بیشتر بود قطعا مسئولین ما در مدیریت این بحران با شهری با تراکم بالا با مشکلات بسیار زیادی مواجه می شدند

    وی بااشاره به ضعف برخی رسانه ها در اطلاع رسانی صحیح گفت: برخی رسانه ها و به خصوص صدا و سیما نیز در این رابطه عملکردی معمولی داشتند زیرا انتظارات بسیار زیادی در این زمینه از ان ها وجود داشت.

    عضو شورای اسلامی شهر مشهد تصریح کرد: این مدیریت بحران ضعیف است و باید از خدا بخواهیم که این حوادث به سمت مشهد نیاید ولی اگر هم اتفاقی این چنینی دوباره رخ بدهد معلوم نیست سرنوشت این همه ادم در شهر چه خواهد بود.

    انتهای پیام//

    مرتضی یگانه

     

    تعداد بازدید: 148
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد