مقام معظم رهبری : شوراها مظهر مشارکت مردمی و برای ایجاد تسهیل در زندگی مردم پدید آمده‌اند
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 214
    کد: 119806
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۱۱/۲۶
    عضو شورای اسلامی شهر مشهد:

    توسعه خطوط ریلی مهم ترین دستاورد شورای چهارم بوده است

    عضو شورای اسلامی شهر مشهد گفت: برنامه ریزی برای اتصال دو خط قطار شهری در یکی از مراکز اصلی شهر می تواند یک هم افزایی در سیستم حمل و نقل عمومی به خصوص قطار شهری ایجاد کند.
    توسعه خطوط ریلی مهم ترین دستاورد شورای چهارم بوده است

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، سید جلال فیاضی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: خط دو قطار شهری به سبب اتصال مناطق محروم به مرکز شهر از ویژگی استراتژیک بسیار خوبی برخوردار است.

    عضو شورای اسلامی شهر مشهد با بیان اینکه پیشرفت این پروژه بسیار خوب بوده است گفت: تنها دو ایستگاه راه آهن و شهدا به عنوان بزرگترین ایستگاه ها و تست گرم خطوط مقداری بر روی زمانبندی اتمام پروژه تاثیر گذاشت.

    فیاضی با اشاره به مرکز جمعیتی بسیار زیاد در مسیر خط دو عنوان کرد: فاز اول خط دو کانون جمعیتی بسیاری را از منطقه جوشش انقلابی شهر به مرکز شهر انتقال می دهد.

    وی قطار شهری باید به این نکته توجه داشته باشند که بهره برداری از فاز اول قطار شهری به منزله اتمام کار نیست و آنها باید برای اتمام سریع تر این پروژه و رساندن قطار به ایستگاه آخر خط دو تلاش کنند.

    عضو شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به اتصال خط یک و دو در میدان شریعتی عنوان کرد: برنامه ریزی برای اتصال دو خط قطار شهری در یکی از مراکز اصلی شهر می تواند یک هم افزایی در سیستم حمل و نقل عمومی به خصوص قطار شهری ایجاد کند.

    فیاضی تصریح کرد: مهم ترین دستاورد شورای چهارم خطوط دو و سه قطار شهری بوده که هم اکنون در حال پیشرفت و توسعه هستند امید داریم که مردم در موعد مقرر بتوانند از خط سه استفاده کنند.

    وی افزود: در حال حاضر حدود3 کیلومتر از تونل های خط سه حفاری شده است و همه می دانند که هرچه سریعتر افتتاح شدن این خط به رفع مشکلات ترافیکی شهر بیشتر کمک می کند.

    عضو شورای اسلامی شهر مشهد در پاسخ به این سوال که به عملکرد شرکت قطار شهری جه نمره ای می دهید گفت: فعالیت های انجام شده در این شرکت در راستای توسعه خطوط مترو بسیار عالی بوده و من به آنها نمره 18 می دهد.

    فیاضی تاکید کرد: شرکت قطار شهری از نسهیلات و امکاناتی که در اختیارشان بود به نحو احسن استفاده کرده و توانستند با همدلی و همزبانی به همراه پیمانکار این پروژه یک فعالیت جهادی را رقم بزنند.

    انتهای پیام///

    مرتضی یگانه

     

     

    تعداد بازدید: 214
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    امتیاز کسب شده در ارزیابی:
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد