• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 41
   کد: 207666
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵
   رئیس کمیسیون ایثارگران شورای شهر مشهد:

   معافیت‌ 65 میلیونی برای جانبازان و خانواده شاهد، علاوه‌بر تسهیلات قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران

   رئیس کمیسیون ایثارگران شورای شهر مشهد گفت: با توجه به نرخ تورم موضوع افزایش این معافیت در دستورکار کمیسیون ایثارگران قرار گرفت و در جلسه اخیر شورای شهر نیز معافیت 40 میلیون تومانی با بیش از 50 درصد افزایش به 65 میلیون تومان تغییر یافت.
   معافیت‌ 65 میلیونی برای جانبازان و خانواده شاهد، علاوه‌بر تسهیلات قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، محمدحسین ودیعی در حاشیه جلسه کمیته نظارتی منطقه 11 شهرداری با اشاره به تصویب طرح اصلاح مصوبه معافیت ایثارگران، اظهارکرد: در سال 95 مصوبه‌ای مبنی بر معافیت 40 میلیون تومانی ویژه جانبازان بالای 25 درصد و فرزندان شاهد و ایثارگر در پرداخت بهای خدمات و مجوزات ساختمانی اعم از مسکونی و تجاری داشتیم ولی طی 4 سال اخیر هیچ تغییری نکرده بود.

   وی افزود: برهمین اساس، با توجه به نرخ تورم موضوع افزایش این معافیت در دستورکار کمیسیون ایثارگران قرار گرفت و در جلسه اخیر شورای شهر نیز معافیت 40 میلیون تومانی با بیش از 50 درصد افزایش به 65 میلیون تومان تغییر یافت.

   ودیعی با تاکید بر اینکه شرط بهره‌گیری از این معافیت‌ها ارائه گواهی جانبازی از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران است، گفت: معافیت مذکور علاوه‌بر تخفیفاتی است که در قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران قید شده است.

   رئیس کمیسیون ایثارگران شورای شهر مشهد خاطرنشان کرد: معافیت 65 میلیون تومانی با توجه به نرخ تورم سالیانه می‌تواند در آینده نیز دستخوش تغییراتی شود.

   تعداد بازدید: 41
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2420    بازدید کنندگان دیروز: 3538    کل بازدید ها : 6,045,444
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد