• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 83
   کد: 203847
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶
   عضو کمیسیون خدمات‌شهری و محیط زیست شورای شهر مشهد در بازدید از آرامستان بهشت رضوان:

   کارکنان آرامستان‌ها، هم‌پای کادر درمان از خود ایثارگری و رشادت نشان داده‌اند

   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد گفت: در دوران کرونا توجه ویژه و درخوری به جامعه پزشکی و پرستاری شده ولی متاسفانه آنگونه که باید کارکنان آرامستان‌ها و سازمان فردوس‌ها مورد توجه قرار نگرفته‌اند؛ بر همه ماست که جایگاه این عزیزان زحمتکش و جان بر کف را بیش از پیش گرامی بداریم.
   کارکنان آرامستان‌ها، هم‌پای کادر درمان از خود ایثارگری و رشادت نشان داده‌اند

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، رمضانعلی فیضی در حاشیه بازدید از آرامستان بهشت رضوان با بیان اینکه عوامل و کارکنان سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد، اعم از نیروهای ستاد و صف، از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون تلاش‌های بسیاری را متحمل شده‌اند، اظهارکرد: کارکنان بهشت رضوان و بهشت رضا(ع) در شرایطی که تعداد متوفیان افزایش یافت و فضای سلامت جامعه به خطر افتاده بود، زحمات طاقت‌فرسایی را متحمل شدند.

   وی با بیان اینکه انجام تمامی مراحل مربوط به غسل و تدفین فوتی‌های مبتلا به کرونا در بهشت رضوان مشهد انجام می‌شود، گفت: همین مهم شرایط کاری را بسیار سخت کرده و بازدید امروز هم به منظور عرض خداقوت و تقدیر و تشکر از زحمات این عزیزان در برنامه قرار گرفت.

   عضو کمیسیون خدمات‌شهری و محیط زیست شورای شهر مشهد در ادامه افزود: نیروهای ارائه دهنده خدمات در بهشت رضوان و بهشت رضا(ع) هم‌پای کادر درمان و پزشکی در خط مقدم خدمات‌دهی به شهروندان قرار دارند و سلامتی خود را به خطر انداختند؛ آن هم در شرایطی که همه ما نگرانی سلامتی خود و خانواده‌مان بودیم.

   فیضی با اشاره به توجه ویژه و درخوری که به جامعه پزشکی و پرستاری در دوران کرونا شده است، تصریح کرد: متاسفانه آنگونه که باید کارکنان سازمان فردوس‌ها مورد توجه قرار نگرفته‌اند؛ بر همه ماست که جایگاه این عزیزان زحمتکش و جان بر کف را بیش از پیش گرامی بداریم.
    

   تعداد بازدید: 83
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2523    بازدید کنندگان دیروز: 3538    کل بازدید ها : 6,045,547
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد