• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 146
   کد: 201172
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
   رئیس کمیسیون حقوقی شورای شهر مشهدمقدس در حاشیه مراسم آغاز عملیات احداث اردوگاه نگهداری و درمان معتادین متجاهر:

   پیش‌نویس طرح بانک اطلاعاتی معتادان متجاهر، متکدیان و ... آماده شده است

   رئیس کمیسیون حقوقی شورای شهر مشهد گفت: کارگروه حقوق شهروندی کمیسیون حقوقی شورای شهر مشهد پیش‌نویس طرح تهیه و آماده‌سازی بانک اطلاعاتی مربوط به معتادان متجاهر، متکدیان، کودکان کار و زنان آسیب‌پذیر و غیره را آماده کرده و امیدواریم با همکاری مسئولین شهری، خیرین شهر یار، تشکل‌های مردمی و ... بتوانیم ظاهر و باطن کنونی شهر مشهد را بهبود ببخشیم.
   پیش‌نویس طرح بانک اطلاعاتی معتادان متجاهر، متکدیان و ... آماده شده است

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، سیدمحسن حسینی‌پویا، در مراسم آغاز عملیات احداث اردوگاه نگهداری و درمان معتادین متجاهر که با حضور استاندار خراسان رضوی، رئیس و جمعی از اعضای شورای شهر مشهد، فرماندار و شهردار و مدیران شهری برگزار شد، با بیان اینکه حضور مسئولین سطح بالای استان و شهر در چنین مراسمی نشان از اهتمام ویژه آنها در بحث کاهش آسیب‌های اجتماعی است، اظهارکرد: شورای شهر مشهد درصدد بوده تا بحث شهر بدون معتاد متجاهر را فراتر از آنچه که هست، دنبال کند و مورد توجه قرار دهد؛ برهمین اساس موضوعاتی چون شهر بدون متکدی، شهر بدون کارتن‌خواب، شهر بدون بی‌خانمان، شهر بدون کودک کار و ... نیز در دستورکار قرار گرفت.

   حسینی‌پویا در ادامه گفت: کارگروه حقوق شهروندی کمیسیون حقوقی شورای شهر مشهد پیش‌نویس طرح تهیه و آماده‌سازی بانک اطلاعاتی مربوط به معتادان متجاهر، متکدیان، کودکان کار و زنان آسیب‌پذیر و غیره را آماده کرده و امیدواریم با همکاری مسئولین شهری، خیرین شهر یار، تشکل‌های مردمی و ... بتوانیم ظاهر و باطن کنونی شهر مشهد را بهبود ببخشیم.

   وی با تاکید بر اینکه زیبنده شهر مشهد، شهر منتسب به امام‌رضا(ع) نیست که ظاهرش اینگونه باشد و در آن متکدی و معتاد متجاهر دیده شود، افزود: ساخت این مجتمع و اردگاه نگهداری معتادان، قدم اول است؛ به منظور از بین بردن این چرخه باطل، باید برای مباحث بعدی نیز فکری کرد.

   رئیس کمیسیون حقوقی شورای شهر مشهد خاطرنشان کرد: برنامه‌هایی برای توانمندسازی معتادان متجاهر هم برنامه‌هایی خواهیم داشت و از خیرین شهر یار هم کمک می‌گیریم تا در این چرخه مشارکت سهیم شوند.

   تعداد بازدید: 146
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 4723    بازدید کنندگان دیروز: 5332    کل بازدید ها : 5,926,654
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد