• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 39
   کد: 200284
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
   نایب رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد خبر داد:

   تعامل با آموزش و پرورش برای استفاده از مدارس در شیفت‌های تعطیل و بلااستفاده

   نایب رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد گفت: در قالب تعاملات و همکاری‌های مشترک بین مدیریت شهری و آموزش و پرورش، به منظور جبران کاستی سرانه‌های فرهنگی، آموزشی و خدماتی در مناطق کم‌برخوردار، از ظرفیت مدارس در این نواحی استفاده خواهد شد.

   تعامل با آموزش و پرورش برای استفاده از مدارس در شیفت‌های تعطیل و بلااستفاده

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، رمضانعلی فیضی با بیان اینکه از ابتدای فعالیت شورای پنجم تاکنون در قالب تباصر بودجه حمایت‌های خوبی از آموزش و پرورش داشته‌ایم، اظهارکرد: امسال هم در قالب تبصره 52 بودجه، 3.5 میلیاردتومان اعتبار برای آماده‌سازی مدارس در آستانه سال تحصیلی اختصاص یافته که صرف کارهایی چون آسفالت مدارس، اصلاح سرویس‌های بهداشتی، بهسازی آبخوری‌ها، حرص درختان، رنگ‌آمیزی و فضاسازی و ... می‌شود.

   وی در ادامه گفت: امسال در توافق انجام شده با مدیران نواحی و منطقه تبادکان آموزش و پرورش، مقرر شد این پروژه در قالب تعاملی دوطرفه و مشترک پیش برود.

   نایب رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد با بیان اینکه کمبود سرانه‌های ورزشی، فرهنگی و خدماتی برای اجتماع ساکنان و برگزاری جلسات و کلاس‌های آموزشی در مناطق کم‌برخوردار شهر مشهد محسوس است، تصریح کرد: مدارس نواحی یاد شده از این امکانات و زیرساخت‌ها برخوردارند و در قبال این خدمت مدیریت شهری مشهد که 3.5 میلیاردتومان بار مالی دارد، می‌توان این فضاها را در شیفت‌های تعطیل و بازه‌های زمانی بلااستفاده، در اختیار شهرداری قرار داد.

   فیضی افزود: فضاهای مدارس می‌توانند در اختیار شوراهای اجتماعی محلات و دفاتر تسهیلگری و ... برای ارائه خدمات به اهالی و ساکنان همان منطقه قرار گیرد؛ هماهنگی‌های لازم و مکاتبات با مدیرکل آموزش و پرورش استان خراسان رضوی انجام شده و زمینه تعامل و همکاری وجود دارد.
    

   تعداد بازدید: 39
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2240    بازدید کنندگان دیروز: 2835    کل بازدید ها : 5,530,652
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد