• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 56
   کد: 199767
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲
   نایب رئیس کمیسیون خدمات‌شهری و محیط زیست شورای شهر مشهد:

   بیش از 70 درصد ظرفیت بهشت رضا(ع) تکمیل شده است/ رونق بهشت رضوان با تسهیل دسترسی شهروندان

   نایب رئیس کمیسیون خدمات‌شهری و محیط زیست شورای شهر مشهد گفت: تاکنون حدود 70 درصد از ظرفیت بهشت‌رضا(ع) تکمیل شده و تسهیل دسترسی و تردد شهروندان به بهشت رضوان، موجب رونق این مجموعه خواهد شد.
   بیش از 70 درصد ظرفیت بهشت رضا(ع) تکمیل شده است/ رونق بهشت رضوان با تسهیل دسترسی شهروندان

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، علیرضا شهریاری، در گفتگویی با اشاره به آرامگاه بهشت رضوان که در حاشیه کنارگذر شمالی مشهد واقع شده است، اظهارکرد: تاکنون حدود 70 درصد از ظرفیت بهشت‌رضا(ع) تکمیل شده و در افق بلندمدت قرار است سهم آرامستان بهشت رضوان از فوتی‌ها به 50 درصد آمار کل برسد.

   وی با بیان اینکه این آرامستان 188 هکتاری از زمان افتتاح تاکنون پذیرای بیش از 1000 متوفی بوده است، گفت: زیرساخت‌ها و شرایط بسیار خوبی در این مجموعه ایجاد شده که باید رونق پیدا کند تا مردم استقبال بیشتری داشته باشند.

   شهریاری با اشاره به پایان عملیات اجرایی احداث جاده بهسازی شده به بهشت رضوان که اخیرا شاهد مراسمی ویژه آن بودیم، تصریح کرد: آرامستان بهشت رضوان در کیلومتر 52 آزادراه کنارگذر شمالی قرار گفته و امیدواریم با بهره‌برداری از این مسیر اصلی، شرایط دسترسی به آرامگاه از سهولت بیشتری برخوردار شود.

   نایب رئیس کمیسیون خدمات‌شهری و محیط زیست شورای شهر مشهد افزود: یکی از اقداماتی که به منظور ترغیب شهروندان برای دفن اموات باید انجام شود، تخصیص قطعه‌های ویژه اقشار مختلف همچون نخبگان، هنرمندان، ورزشکاران، خانواده شهدا و ایثارگران و ... است.

   شهریاری همچنین گفت: یکی از مهمترین مشکلات و مسائل بهشت رضوان، پوشش دهی ضعیف آنتن توسط شرکت های مخابراتی است که شهرداری باید هرچه سریعتر این موضوع را پیگیری کند تا مشکل برطرف شود.

   تعداد بازدید: 56
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2781    بازدید کنندگان دیروز: 2835    کل بازدید ها : 5,531,193
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد