• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 41
   کد: 197589
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸
   رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر مشهد در بازدید از روابط عمومی:

   روابط عمومی پیام و خواسته‌های شورای شهر را به مخاطبان خود منتقل کند/ تیم جوان و فعال روابط عمومی شورا، حس بی‌نظیری را متبادر می‌کند

   رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر مشهدمقدس گفت: امیدواریم روابط عمومی، به‌عنوان زبان گویای شورای شهر بتواند هرچه بهتر پیام‌ها و خواسته‌های شورا را به مخاطبان خود منتقل کند و اقدامات و عملکرد آنها را هم به گوش شهروندان و افرادی که به آنها رای داده‌اند، برساند.
   روابط عمومی پیام و خواسته‌های شورای شهر را به مخاطبان خود منتقل کند/ تیم جوان و فعال روابط عمومی شورا، حس بی‌نظیری را متبادر می‌کند

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، محمدهادی مهدی‌نیا، به مناسبت ۲۷ اردیبهشت‌ماه، روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، از روابط عمومی شورای شهر مشهد بازدید کرد.
   مهدی‌نیا در این بازدید با بیان اینکه کار روابط عمومی بسیار دشوار و سخت است، اظهارکرد: وقتی کارها خوب انجام می‌شوند هیچکس روابط عمومی را نمیبند ولی وقتی کاری به شکل نامناسبی اجرا می‌شود، اولین متهم، روابط عمومی است.
   وی افزود: فعالیت در این عرصه همیشه همراه با استراس و نگرانی و فشار کاری است و نبود ساعت کاری مشخص شرایط را دشوارتر می‌کند.
   مهدی‌نیا در ادامه صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: بسیار خرسندیم که یکی از پویاترین و پرانرژی‌ترین بخش‌های شورای شهر، روابط عمومی است و افرادی جوان، پرانرژی و فعال در آن مشغول فعالیت هستند که حس بی‌نظیری را در سایر افراد متبادر می‌کند.
   رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر مشهد گفت: آنچه بیشتر در فضای روابط عمومی شورای شهر مشهد حس می‌شود، حس رفاقت است و برخی رقابت‌های مرسوم در این فضا دیده نمی‌شود.
   مهدی‌نیا ضمن آرزوی توفیق روزافزون برای مجموعه روابط عمومی، خاطرنشان کرد: امیدواریم این مجموعه، بعنوان زبان گویای شورای شهر بتواند هرچه بهتر پیام‌ها و خواسته‌های شورا را به مخاطبان خود منتقل کند و اقدامات و عملکرد آنها را هم به گوش شهروندان و افرادی که به آنها رای داده‌اند، برساند. 

   کلید واژه ها: شورای شهر - مشهد - روابط عمومی -
   تعداد بازدید: 41
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2024    بازدید کنندگان دیروز: 1484    کل بازدید ها : 5,460,027
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد