• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 89
   کد: 193056
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
   نائب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد:

   دفاتر تسهیل گری روی حوزه ماموریتی خود تمرکز بیشتری داشته باشند

   نائب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به نقش کلیدی بازآفرینی شهری در کاهش آسیب های اجتماعی در محلات مختلف شهر گفت: در همین راستا دفاتر تسهیل گری باید روی حوزه ماموریتی خود تمرکز بیشتری داشته باشند.
   دفاتر تسهیل گری روی حوزه ماموریتی خود تمرکز بیشتری داشته باشند

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، حمیدرضا موحدی زاده در آئین گشایش دفتر توسعه محله شقایق و گلدیس(نُه دره) در منطقه 9 شهرداری مشهد اظهارکرد: هرچند باید دفاتر تسهیل گری نقش حمایت کننده خود را از بهبود شرایط محلات همچون وضعیت امنیت و بهداشت داشته باشند، اما ماموریت اصلی این دفاتر همان بازآفرینی محلات مورد هدف است که باید در این زمینه نقش آفرینی ویژه ای داشته باشند.

   وی ابرازامیدواری کرد: با برنامه ریزی و هدف گذاری های ویژه ای که برای دفاتر تسهیل گری صورت پذیرفته است، اهداف بازآفرینی در محلات مورد هدف این طرح پیاده سازی شده و رضایت شهروندان جلب شود.

   رئیس کمیته نظارتی شماره یک شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به برنامه این هفته اعضای این کمیته برای بازدید از پروژه های شهری و افتتاح دفتر تسهیل گری نُه دره تصریح کرد: افزایش مشارکت شهروندان در تصمیم گیری های شهری برای محیط زندگی شان از مهم ترین اهداف دفاتر تسهیل گری است تا با همکاری دستگاه های ذیربط و به تدریج شاهد افزایش کیفیت زندگی در نقاط مختلف شهر که دارای مشکلات کالبدی هستند، باشیم.

   وی اعتمادسازی برای شهروندان را از مهم ترین مسئولیت های دفاتر تسهیل گری دانست و بیان کرد: دفاتر تسهیل گری باید با تمرکز روی مسئولیت ویژه ای که بر عهده دارند، نسبت به بهسازی محیط زندگی شهروندان اقدام کنند و رسیدگی به امور دیگر اهالی محلات باید از سوی شوراهای اجتماعی محله مورد پیگیری قرار گیرد.

   تعداد بازدید: 89
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2088    بازدید کنندگان دیروز: 1484    کل بازدید ها : 5,460,091
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد