• طبقه بندی قوانین و مقررات
  • تفریغ بودجه سال 1397 سازمان اتوبوسرانی

   تفریغ بودجه سال 1397 سازمان اتوبوسرانی

   شماره جلسه :
   تاریخ صدور :۱۳۹۸/۰۶/۱۲
   شماره صدور :5/98/10802/ش
   سال تصویب :۱۳۹۸/۰۱/۰۱
   دوره تصویب :دوره پنجم
   ماده واحده: تفریغ بودجه سال 1397 سازمان اتوبوسرانی که از حیث منابع به مبلغ  1,872,435,726,000 (یک هزار و هشتصد و هفتاد و دو میلیارد و چهارصد و سی و پنج میلیون و هفتصد و بیست و شش هزار) ریال و از حیث مصارف به مبلغ  1,872,435,726,000  (یک هزار و هشتصد و هفتاد و دو میلیارد و چهارصد و سی و پنج میلیون و هفتصد و بیست و شش هزار) ریال (که منابع و مصارف نسبت به اصلاح بودجه سال 1397 به میزان 8 درصد کاهش داشته است) می‌باشد، با رعایت تبصره‌های زیر و به شرح آلبوم پیوست ممهور به مهر شورای اسلامی شهر تصویب شد:
   تبصره 1-شهرداری مشهد مقدس (سازمان اتوبوسرانی) مکلف است، گزارش تحلیلی تراکنش خطوط را(به تفکیک تراکنش خط، متوسط تراکنش ناوگان به تفکیک پرداخت نقدی و کارت) در زمان ارسال لایحه اصلاح بودجه سال 1398، به شورای اسلامی شهر ارایه نماید.
   تبصره 2- شهرداری مشهد مقدس (سازمان اتوبوسرانی) مکلف است، نسبت به پیگیری نتایج اقدامات حقوقی انجام شده در خصوص تملک و انتقال مالکیت سرقفلی های تجاری گاراژ میهن تور از شرکت سامان سیر (تبصره 2 تفریغ بودجه 1396 و تبصره یک اصلاح بودجه 1397) اقدام و گزارش آن را در زمان ارسال لایحه اصلاح بودجه سال 1398، به شورای اسلامی شهر ارایه نماید.
   تبصره 3- شهرداری مشهد مقدس (سازمان اتوبوسرانی) مکلف است، با توجه به اتمام دوره قراردادهای منعقده با شرکت های خصوصی، نسبت به حل و فصل بخشی از تعهدات طرفین در قراردادها و انتقال اسناد وسایل نقلیه (اتوبوس و مینی بوس) اقدام و گزارش آن را در زمان ارسال لایحه اصلاح بودجه سال 1398، به شورای اسلامی شهر ارایه نماید.
   تبصره 4- شهرداری مشهد مقدس (سازمان اتوبوسرانی) مکلف است، درخصوص خرید 100 دستگاه اتوبوس از شرکت ایران خودرو دیزل و اینکه خودرو ها با تأخیر یک ساله تحویل سازمان شده و مطابق مفاد قرارداد (بند 7 گزارش حسابرسی تفریغ بودجه سال 1396 )، سازمان مدعی دریافت مبلغ 23/869/000/000 ریال خسارت گردیده است، گزارش نتایج اقدامات انجام شده در این خصوص را تا زمان ارسال لایحه اصلاح بودجه سال 1398، به شورای اسلامی شهر ارایه نماید.
   تبصره 5- شهرداری مشهد مقدس (سازمان اتوبوسرانی) مکلف است، نسبت به شناسایی هزینه‌های انجام شده در حریم شهر در سنوات گذشته و نیز سهم کمک های دولت بر اساس الزامات قانونی و اسناد فرادستی، اقدام و پیگیری‌های لازم برای دریافت کمک های دولت را انجام داده و گزارش آن را در زمان ارسال لایحه بودجه سال 1399 به شورای اسلامی شهر ارائه نماید.

   تبصره 6 - شهرداری مشهد مقدس (سازمان اتوبوسرانی) مکلف است، نسبت به تعیین تکلیف پرونده های مالیاتی سنواتی اقدام و گزارش آن را در زمان ارسال لایحه اصلاح بودجه سال 1398، به شورای اسلامی شهر ارایه نماید.

   تبصره 7 شهرداری مشهد مقدس (سازمان اتوبوسرانی)، مکلف است با توجه به عدم تحقق سرمایه گذاری بخش خصوصی و در راستای تحقق برنامه عملیاتی میان مدت، گزارش برنامه ها و پروژه‌های درآمد هزینه با بخش خصوصی یا دریافت طلب شهرداری از نهادهای دولتی، عمومی، نظامی و انتظامی را حداکثر تا زمان ارسال لایحه اصلاح بودجه سال 1398، به شورای اسلامی شهر ارایه نماید.
   تبصره 8 شهرداری مشهد مقدس، مکلف است تهیه و تدوین شاخص های مربوط به برنامه عملیاتی سازمان اتوبوسرانی را در دستورکار خود قرار داده و گزارش آن را در زمان ارسال لایحه اصلاح بودجه سال 1398 به شورای اسلامی شهر ارائه و گزارش مستند و مکتوب تحقق عملکرد شاخص های برنامه عملیاتی را در قالب پیوست آلبوم تفریغ بودجه سالانه (سنواتی) به شورای اسلامی شهر ارسال نماید.
   تبصره 9 شهرداری مشهد مقدس(سازمان اتوبوسرانی) مکلف است، نسبت به استقرار نظام حسابرسی داخلی از طریق مدیریت مجامع شهرداری اقدام و گزارش آن را در زمان ارسال لایحه اصلاح بودجه سال 1398، به شورای اسلامی شهر ارایه نماید.
   تبصره 10- مطابق مفاد آیین‌نامه معاملات شهرداری تهران تسری یافته به سایر کلانشهرها، صدور مجوز ترک تشریفات در سطح معاملات متوسط صرفاً برای حراج و در سطح معاملات عمده صرفاً برای مناقصه و مزایده و با رعایت ساز وکارهای قانونی مقرر امکان‌پذیر بوده و خارج از این موارد از جمله استعلام، هرگونه انعقاد قرارداد به صورت ترک تشریفات مورد تأیید نمی‌باشد. بر این اساس شهرداری مشهد مقدس (ستاد، مناطق، سازمان‌ها، شرکت‌ها و موسسات وابسته) مکلف است، ضمن رعایت ضوابط و مقررات قانونی مربوط، نسبت به درج صحیح مجوزهای صادره برای معاملات در مقدمه قرارداد و سامانه‌های مربوط اقدام نماید.
   تبصره 11- شهرداری مشهد مقدس(سازمان اتوبوسرانی) مکلف است، نسبت به تعیین تکلیف زیان انباشته به مبلغ 3200 میلیارد ریال و خروج سازمان از شمولیت ماده 141 اصلاحیه قانون تجارت، اقدام و گزارش آن را در زمان ارسال لایحه اصلاح بودجه سال 1398، به شورای اسلامی شهر ارایه نماید.

    

 •     بازدید کنندگان امروز : 2004    بازدید کنندگان دیروز: 1484    کل بازدید ها : 5,460,007
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد