• پنج شنبه،21 آذر 1398
 • ورود
   
  • طبقه بندی قوانین و مقررات
  • انعقاد قرارداد با سازمان همیاری‌ شهرداری‌های خراسان رضوی

   انعقاد قرارداد با سازمان همیاری‌ شهرداری‌های خراسان رضوی

   شماره جلسه :
   تاریخ صدور :۱۳۹۸/۰۴/۱۸
   شماره صدور :5/98/6446/ش
   سال تصویب :۱۳۹۸/۰۱/۰۱
   دوره تصویب :دوره پنجم

    

   ماده واحده: به شهرداری مشهد مقدس اجازه داده می‌شود، نسبت به تامین، حمل و تحویل تجهیزات تاسیساتی مورد نیاز خود برای پروژه‌های پارکینگ زیرسطحی آزادی (ضلع جنوبی پارک ملت)، پارکینگ طبقاتی زیرسطحی بلوار جدیدالاحداث مجد و طرح میدان شهدا حداکثر جمعاً به مبلغ 1،000،000،000،000 (یک‌هزار میلیارد) ریال، در قالب انعقاد قرارداد با سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان رضوی اقدام و هزینه‌های ناشی از آن را به صورت 20 درصد نقد و 80 درصد غیر نقد، مطابق تبصره‌ها و بندهای زیر پرداخت نماید.
   تبصره1- قرارداد نهایی و پیوست‌های مربوط به آن می‌بایست به تایید کمیسیون مشترک اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌ها، حقوقی و برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر رسیده و ممهور به مهر شورای اسلامی شهر شود.
   تبصره2- سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان رضوی همزمان با تحویل هر قسمت از کالاهای قابل تحویل موضوع قرارداد، صورتحساب کالاهای تحویلی را با احتساب ضریب 15% مازاد بر مبلغ فاکتور، مشتمل برکلیه هزینه‌های بالاسری و انبارداری و هزینه‌های ناشی از نحوه پرداخت غیرنقدی مترتب بر تامین، ترخیص (در صورت نیاز)، بارگیری و حمل و تخلیه کالا بر اساس فاکتور نقدی و مستندات مربوط به مشخصات کالای تحویلی، مقادیر و ریز قیمت‌ها، به انضمام یک نسخه از صورت مجلس تحویل کالا، تسلیم نماینده شهرداری مشهد می‌نماید که پس از بررسی و تایید آن قابل پرداخت خواهد بود.

   1- امتیاز پروانه ساختمانی با اعمال حداکثر 16درصد تخفیف به املاک متعلق به سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان رضوی و یا املاک سایر اشخاص حقیقی یا حقوقی که از سوی سازمان مذکور معرفی می‌گردد پس از تایید شهرداری اعطا خواهد شد. شرایط اجرایی این بند(تعداد پروانه های ساختمانی و نیز سقف ریالی هر پروانه ساختمانی) می‌بایست در قرارداد نهایی مشخص شود.

   2- واگذاری املاک متعلق به شهرداری مشهد مقدس با اعمال حداکثر 10% تخفیف نسبت به قیمت کارشناسی هیأت کارشناسی رسمی دادگستری (متشکل از هر طرف قرارداد یک نفر و یک نفر به عنوان مرضی الطرفین).
   3- واگذاری سهم‌الشرکه شهرداری در پروژه‌های مشارکتی یا واحدهای افراز شده سهم شهرداری در پروژه‌های مشارکتی و یا تلفیقی از هر دو مورد با فرض اتمام و تکمیل پروژه و با اعمال حداکثر 5% تخفیف نسبت به قیمت کارشناسی هیأت کارشناسی رسمی دادگستری(متشکل از هر طرف قرارداد یک نفر و یک نفر به عنوان مرضی‌الطرفین).
   4- ترکیبی از هر سه مورد فوق.
 •     بازدید کنندگان امروز : 2581    بازدید کنندگان دیروز: 10963    کل بازدید ها : 5,032,323
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد