• طبقه بندی قوانین و مقررات
  • تشکیل اداره صدور مجوزهای ساختمانی پروژه‌های بزرگ‌مقیاس

   تشکیل اداره صدور مجوزهای ساختمانی پروژه‌های بزرگ‌مقیاس

   شماره جلسه :
   تاریخ صدور :۱۳۹۸/۰۳/۲۸
   شماره صدور :5/98/5046/ش
   سال تصویب :۱۳۹۸/۰۱/۰۱
   دوره تصویب :دوره پنجم
   ماده واحده: به شهرداری مشهد مقدس اجازه داده می‌شود، در راستای اجرای مصوبه شماره 5/96/13410/ش مورخ 1396/08/09 درخصوص ایجاد فرآیند و واحدی مستقل برای صدور پروانه و پایانکار پروژه‌های ساختمانی و سرمایه‌گذاری بزرگ و به‌منظور حمایت و جذب سرمایه‌گذاران و تسریع در صدور پروانه و پایانکار این‌گونه پروژه‌ها، نسبت به تشکیل اداره صدور مجوز‌های ساختمانی پروژه‌های بزرگ‎‌مقیاس، مطابق ساختار تشکیلاتی مصوب وزارت کشور و فرآیند‌های پیوست ممهور به مهر شورای اسلامی شهر و با رعایت ضوابط مربوطه و تبصره‌های زیر اقدام نماید.
   تبصره1- اداره مزبور، در ذیل اداره کل امور شهرسازی تشکیل می شود و محل استقرار آن در سازمان اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی بوده و مسوولیت پیگیری امور پروژه‌های با زیربنای بیش از 20.000 متر مربع (به استثنای پروژه های واقع در منطقه ثامن) را برعهده دارد.
   تبصره2- شهرداری مشهد مقدس مکلف است، نسبت به تسهیم بودجه و درآمد پروژه‌های بزرگ مقیاس، بین مناطق و ستاد به نسبت معین اقدام نماید.
   تبصره3- شهرداری مشهد مقدس مکلف است، حداکثر ظرف مدت 9 ماه از تاریخ ابلاغ قانونی این مصوبه، نسبت به ارایه گزارش عملکرد اداره صدور مجوز‌های ساختمانی پروژه‌های بزرگ مقیاس اقدام و درصورت نیاز، پیشنهادهای خود را، درخصوص افزایش حوزه اختیارات و شرح وظایف این اداره به شورای اسلامی شهر ارایه نماید.
 •     بازدید کنندگان امروز : 1780    بازدید کنندگان دیروز: 1484    کل بازدید ها : 5,459,783
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد