• طبقه بندی قوانین و مقررات
  • واگذاری زمین برای گسترش مجتمع آموزشی مهر علوی

   واگذاری زمین برای گسترش مجتمع آموزشی مهر علوی

   شماره جلسه :
   تاریخ صدور :۱۳۹۷/۰۷/۰۳
   شماره صدور :5/97/10981/ش
   سال تصویب :۱۳۹۷/۰۱/۰۱
   دوره تصویب :دوره پنجم
   ماده واحده: به شهرداری مشهد مقدس اجازه داده می‌شود، مستند به بند 6 ماده 55 قانون شهرداری و به منظور توسعه فضای آموزشی شهر، یک قطعه زمین با کد نوسازی 17-250-20-3، به مساحت تقریبی 1700 مترمربع با کاربری آموزشی از اراضـی چاهش و ملـکان واقع در محدوده بوسـتان بهار و در مجـاورت سـاختمان آموزشی 12 کلاسـه را مطابق نقشه پیوست ممهور به مهر شورای اسلامی شهر، با حفظ مالکیت و به همراه پروانه رایگان (در حد ضابطه مجاز طرح تفصیلی) به مجتمع آموزشی مهر علوی به شماره ثبت 2218 با رعایت بندهای زیر واگذار نماید.
   1- مجتمع آموزشی مهر علوی موظف است، حداکثر ظرف مدت 3 ماه از زمان تحویل زمین، نسبت به ارائه نقشه‌های اجرایی طرح و حداکثر ظرف مدت 2 سال، نسبت به دریافت پروانه، ساخت بنا و بهره‌برداری از مجتمع مزبور اقدام نماید.
   2- استفاده از زمین و ساختمان احداثی، صرفا به عنوان مجتمع آموزشی بوده و مجتمع آموزشی مهر علوی مجاز به تغییر نوع استفاده یا واگذاری زمین و ساختمان مذکور به غیر نمی‌باشد.
   3- شهرداری مشهد مقدس مکلف است، حداکثر ظرف مدت 1 ماه از تاریخ لازم‌الاجرا شدن این مصوبه، نسبت به تنظیم قرارداد عاریه و اخذ تأییدیه آن از کمیسیون مشترک حقوقی و فرهنگی، اجتماعی، زیارت، گردشگری و رسانه شورای اسلامی شهر اقدام نماید.
   4- شهرداری مشهد مقدس موظف است، در متن قرارداد عاریه زمین مزبور شرط نماید: در صورتی که مدیریت مجتمع آموزشی مهر علوی، بدون اجازه شهرداری و برخلاف مفاد این مصوبه و تبصره‌های آن اقدام نماید، ملک واگذار شده راساً و بدون نیاز به انجام هرگونه تشریفات قانونی، به شهرداری مسترد شده و هیچ ادعا و مطالبه‌ای در این خصوص از مجتمع آموزشی مهر علوی پذیرفته نخواهد شد. در صورت وجود اعیانی، متناسب با اعیان این ملک، با تأیید شورای اسلامی شهر نسبت به آن تصمیم‌گیری می‌شود.
 •     بازدید کنندگان امروز : 1849    بازدید کنندگان دیروز: 1484    کل بازدید ها : 5,459,852
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد