• طبقه بندی قوانین و مقررات
  • اصلاح و متمم بودجه سال 1394 مؤسسه فرهنگی شهرآرا

   اصلاح و متمم بودجه سال 1394 مؤسسه فرهنگی شهرآرا

   شماره جلسه :117
   تاریخ صدور :۱۳۹۵/۰۲/۰۱
   شماره صدور :4/95/1430/ش
   سال تصویب :۱۳۹۵/۰۱/۰۱
   دوره تصویب :دوره چهارم

   ماده واحده:اصلاح و متمم بودجه سال 1394 مؤسسه فرهنگی شهرآرا به شرح آلبوم پیوست (مهر شده توسط شورای اسلامی شهر مشهد مقدس) با رعایت بندها و تبصره زیر تصویب شد.

   1-    هزینه‌کرد اعتبارات در چارچوب بودجه مصوب می‌بایست صورت گیرد و در صورت افزایش منابع و درآمدها، هزینه‌کرد منابع مازاد بدون تصویب اصلاح و متمم بودجه مجاز نیست.
   2-    تغییر اعتبارات مصوب در بودجه می‌بایست با رعایت ماده 28 آیین‌نامه مالی شهرداری‌ها (با رعایت تفویض اختیارات شهردار به مدیران عامل سازمان‌ها) انجام گیرد و افزایش مازاد بر آن (با تصویب اصلاح و متمم بودجه) قابل انجام خواهد بود.
   3-    مهلت ارائه اصلاح و متمم بودجه سالانه شهرداری تا پایان آذر ماه می‌باشد؛ در موارد استثناء ارائه لایحه اصلاح و متمم بودجه در غیر از زمان یاد شده با رأی دو سوم اعضای حاضر در جلسه شورا امکان‌پذیر می‌باشد.
   4-    با درخواست کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و زیارت در خصوص افزایش اعتبار برای ضمیمه شهرآرا محله مخالفت گردید و مقرر شد هزینه‌های صورت پذیرفته در این مورد (همان‌گونه که در بودجه پیش بینی شده است) از محل اعتبارات معاونت فرهنگی و اجتماعی تأمین شود.
   5-   پرداخت هزینه‌های مطالعات و تحقیقات (که بیش از اعتبار مصوب بوده) مورد تصویب قرار نگرفت و مقرر شد این تحقیقات از طریق معاونت برنامه‌ریزی و توسعه صورت گیرد.
   6-      پرداخت اجاره ساختمان برای مؤسسه در سال 1394 خلاف تبصره بودجه بوده و می‌بایست نسبت به استقرار شهرآرا در ساختمان‌های متعلق به شهرداری اقدام شود.
   تبصره) از آنجا که امکان تأمین ساختمان مناسب مؤسسه شهرآرا میسر نشده، هزینه اجاره محل استقرار فعلی مؤسسه از محل اعتبارات شهرداری پرداخت شود.
    
    
 •     بازدید کنندگان امروز : 1858    بازدید کنندگان دیروز: 1484    کل بازدید ها : 5,459,861
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد